переїзд переїзд

Компанія Abloy (Аблой) пропонує механічні замки для дверей різних класів безпеки в широкому асортименті.

Більш ніж 80 моделей: фінські замки для міжкімнатних дверей, замки для вхідних дверей, в тому числі механічні замки підвищеного ступеня надійності, замки для профільних і суцільних дверей.

Застосування фінського дверного замка Abloy (Аблой)

При виборі корпусу дверного замка для певної задачі замикання слід враховувати наступні фактори: зламостійкість, відповідність вимогам страхових компаній, пожежостійкість, можливість встановлювати замки на двері евакуаційних виходів, безпеку в експлуатації, надійність, довговічність, стандарти врізки і використовуваної дверної фурнітури, захист від корозії.

Багато корпусів фінських дверних замків Abloy (Аблой) забезпечені функцією автоматичного замикання, що робить їх використання більш зручним. Управління режимом автоматичного замикання здійснюється за допомогою кнопки на передній планці дверного замка. У режимі автоматичного замикання ригель може бути прибраний лише за допомогою циліндра або поворотною кнопки.

Ви можете ознайомитися з асортиментом і цінами фінських механічних дверних замків Abloy (Аблой), клікнувши на відповідний заголовок, а також залишити своє замовлення на сторінці обраного вами товару.

переїзд переїзд