переїзд переїзд

Виготовлення ключів ABLOY®

Процес виготовлення дубліката ключа ABLOY – це досить точна дія, яка відбувається в рамках офіційного сервісного центру. Компанія ABLOY розробляє і проектує ключові платформи для задоволення зростаючих потреб клієнтів і ринків. Використовуючи передові, запатентовані ключові платформи, для виготовлення ключа, потрібні певні знання і навички. ABLOY відомий своїми технологічними інноваціями, які працюють над створенням як унікальних, так і одних з найбільш ефективних рішень і ці рішення доступні в Україні.

Механічні ключі ABLOY

Виготовлення механічних ключів ABLOY – це складний, точний процес, який супроводжується наявністю спеціальних верстатів і заготовок ключа. У сервісному центрі ABLOY клієнт завжди отримає допомогу на високому рівні, це буде виготовлення ключа, сервіс циліндра і консультація з фахівцем з технічних питань. У сервісному центрі, ви зможете зробити дублікати ключа таких серій: ABLOY CLASSIC, ABLOY SENTRY, ABLOY NOVEL, ABLOY PROFILE, ABLOY PROTEC, ABLOY * PROTEC2, ABLOY BODA 428, ABLOY * PROTEC2 CLIQ.

Електромеханічні ключі ABLOY CLIQ

Продукція ABLOY CLIQ з кожним днем стає все більш популярною. Не секрет, що вже більше двох років йде активний продаж і технологія виправдовує свою вартість реальною користю, яку клієнт, може отримувати від закладеного функціоналу. Сервіс для ABLOY CLIQ в Україні є і працює на найвищому рівні. Тому отримати допомогу, консультацію, обслуговування, додати в систему ключ, додати новий циліндр, замок, видалити з пам’яті користувача і багато іншого не буде проблемою.

Сервісний центр ABLOY

Сервіс із виготовлення ключів, дуже важливий напрямок в умовах продажу продукції ABLOY кінцевому споживачу. З огляду на той факт, що вся безпека продукції побудована на механічних секретах, пружинках, пінах, запірних планках і багато іншого, наявність і можливість отримати сервіс і обслуговуванні в офіційних сертифікованих місцях, є важливим фактором під час вибору продукції.

Компанія Locksmith – авторизований дилер компанії Abloy має право продажу всього асортименту продукції ABLOY, монтажу, сервісу, виготовлення ключів. Має унікальні права виготовляти системи Майстер-ключ. Виконує гарантійне і післягарантійне обслуговування. Гарантує: професійну консультацію, оптимальний вибір продукції і професійний монтаж.

переїзд переїзд