переїзд переїзд

Abloy Protec2 Cliq найсучасніша і технологічно унікальна система від Abloy на основі циліндра з обертовими дисками і електронним мотором всередині.

ABLOY PROTEC2 CLIQ легка в управлінні система контролю доступу базується на механічних високосекретними дискових циліндрах суміщених з шифрованих електронним замиканням і ідентифікацією за допомогою розпізнавання ключа на електронному рівні.

Циліндри ABLOY® CLIQ

Abloy Protec2 Cliq найсучасніша і технологічних унікальна система від Abloy на основі циліндра з обертовими дисками
ABLOY PROTEC2 CLIQ легка в управлінні система контролю доступу базується на механічних високосекретними дискових циліндрах суміщених з шифрованих електронним замиканням і ідентифікацією.

Комбінація механічної та електронної технологій забезпечує високосекретними Замикання і зручний контроль доступу навіть в найжорсткіших умовах.

Система ABLOY PROTEC2 CLIQ поєднує надвисоку механічну стійкість до несанкціонованого відмикання стандарту High Security і ефективну та гнучку в управлінні електронну систему доступу.

Електромеханічні циліндри і замки ABLOY® PROTEC2 CLIQ® містять список авторизації, згідно з яким тільки дозволені ключі мають доступ до них. Додатково, вони збирають і зберігають в пам’яті контрольний журнал подій. Циліндри і замки ABLOY® PROTEC2 CLIQ® наявні в широкий лінійці, включаючи циліндри DIN-стандарту, Rim, Mortise і KIK, висячі замки, замки САМ-switch і інші – тому продукція за технологією CLIQ може бути встановлена ​​і використовуватися майже скрізь. Циліндри і замки ABLOY® PROTEC2 CLIQ® не містять елементів живлення – інтегрована до них Електроніка отримує його від батарейки, яка міститься в ключах

Ми чекаємо Вашого дзвінка
+38 073 651 15 75  | +38 097 651 15 75

переїзд переїзд