переїзд переїзд

Бути сильним і утримувати позицію незважаючи ні на що – так ABLOY, заявив про свої навісні замки. Корпуси замків виконані з загартованої сталі, а дужки з борсовмісної сталі. Виняткова фізична міцність гарантує абсолютний захист проти вандальних методів відкриття, маніпуляцій відмичками, використання спеціальних матеріалів гарантує захист від корозії, навіть в найсуворіших умовах експлуатації.

Навісні замки ABLOY виробляються у Фінляндії. Корпуси замків виконані із загартованої сталі, а дужки з борсовмісної сталі. Виняткова фізична міцність гарантує абсолютний захист проти вандальних методів розкриття, маніпуляції відмичками, використання спеціальних матеріалів гарантує захист від корозії, навіть в найсуворіших умовах експлуатації.

Всепогодні навісні замки Abloy розроблені для використання в таких умовах, в яких навісний замок піддається впливу пилу, солоної води, екстремально холодним і жарким погодним умовам, де звичайні рішення замикання дуже швидко виходять з ладу. Ущільнювальні кільця і ​​інші інноваційні заходи захисту пристроїв дозволили створити замок, Який відповідає і навіть перевершує вимоги стандарту по IP68. Ви можете бути впевнені, в надійності даних рішень.

Навісні замки ABLOY широко використовуються по всьому світу в промислових секторах, комерційних секторах і на від державних об’єктах.

переїзд переїзд