переїзд переїзд

Як виміряти та замінити циліндр замка дверей?

Друзі, для заміни циліндра у двері, потрібно зробити деякі виміри.
Locksmith підготував для Вас просту інструкцію, яка допоможе правильно і без зайвих рухів, зробити правильно підбір продукції.

Нет стандартных цилиндров!

Немає стандартних циліндрів!

1. Беремо викрутку (хрестову), відкриваємо двері, знаходимо в торцевій частині дверей в районі циліндра, гвинт M5 під хрестову викрутку і викручуємо його. На цьому етапі, головне не зірвати шліц на гвинті.

Гвинт викрутили, Ви вже на 25% ближче до перемоги.

2. Якщо циліндр Ключ-Ключ: вставляємо ключ зсередини квартири, провертає на 30 градусів (зміщуємо язичок замка), тягнемо циліндр на себе і дістаємо з двері.
Якщо циліндр Ключ-Тумблер: повертаєте тумблер на 30 градусів (зміщуємо язичок замка), тягнемо циліндр на себе і дістаємо з двері.

Ого 50% шляху вже пройдено.
3. Беремо циліндр і кладемо його на стіл, підлогу, полку, коротше поверхню і прикладаємо лінійку або рулетку в нижній частині. Потрібно зафіксувати інформацію від пункту А до В (від краю до краю), наприклад 100 мм. Далі фіксуємо від А до центру гвинта М5, наприклад 60 мм. Далі від В до центру гвинта М5, наприклад 40 мм. Таким чином отримали розмір 100 мм (60х40).

Ви молодець 75% набрали так швидко.

4. Залишилося набрати наш номер телефону або залишити заявку на сайті з потрібним розміром і моделлю.
5. Якщо у Вас не вийшло, не турбуйтеся, Lockmsith Вам допоможе! Телефонуйте +38 073 651 15 75 або +380976511575 (Viber, Telegram)

Вже написали або замовили, круто 100% результат, велика рідкість.

Для самостійних клієнтів, гарантована знижка від Locksmith.

переїзд переїзд