переїзд переїзд

Електромеханічні замки ABLOY – продукція, яка зможе забезпечити високий ступінь захисту при будь-яких умовах експлуатації.

ABLOY – світовий лідер в розробці замків в області електромеханічного замикання. Широка лінійка продукції включає різні рішення відповідають вимогам основних світових стандартів.

У компанії Locksmith представлений великий вибір електромеханічних замків ABLOY врізного типу. Головною відмінністю таких пристроїв є використання електроприводу в роботі замикаючого елементу. Це дозволяє управляти замком за допомогою різних електронних пристроїв:

  • магнітних карт;
  • кодових пультів;
  • брелоків (дистанційно).

Окрім того, конструкція виробів ABLOY передбачає управління за допомогою ключа та дверної ручки.

Компанія Locksmith пропонує придбати електромеханічні замки в Києві або інших містах України. В асортименті представлена ​​продукція ABLOY наступних типів:

– соленоїдні. Вони відрізняються швидкою реакцією на сигнал та надійністю у використанні. Роботою ригеля управляє соленоїд (електромагніт). Всі замки розраховані на підключення до системи управління і контролю доступом (СКУД). Конструкції мають функції блокування і індикації положення ригеля. Будучи з’єднаними з автоматикою, такі двері залишаються відчиненими лише за наявності керуючого сигналу. Якщо він знімається, полотно блокується в отворі;

– моторні. У таких електромеханічних моделях роботою ригеля керує мініатюрний електродвигун постійного струму. Без подачі до замка відповідного сигналу змінити положення дверей практично неможливо. Виробник випускає продукцію в трьох варіантах: високого класу захисту, для громадських будівель і малих підприємств.

Ціни на електромеханічні замки ABLOY вище, ніж на стандартні врізні механізми, але разом з тим така продукція відрізняється значною надійністю і довговічністю.

Щоб зробити своє замовлення в компанії Locksmith, оформіть заявку на сайті. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших менеджерів за контактними телефонами або в онлайн-чаті.

переїзд переїзд