переїзд переїзд

Доводчики ABLOY дозволяють захистити дверну конструкцію і контролювати її закривання і відкривання в будь-яких режимах експлуатації і навантаження з боку користувачів. Ресурси доводчиків досягають фантастичних показників у 2000000 циклів. Температурні показники для стабільної роботи механізму від -35 ° С до + 50 ° С.

Компанія Locksmith пропонує широкий вибір дверних доводчиків ABLOY. Продукція характеризується високою якістю виконання, надійністю і довговічністю. Доводчики прості в монтажі і легко регулюються відповідно до режиму експлуатації.

При виборі моделі слід враховувати:

Тип дверей. У каталозі представлені доводчики для внутрішніх і зовнішніх дверей;

Місце встановлення. Їм може служити дверна коробка або саме полотно.

Розрізняють доводчики накладного і врізного монтажу. Також пропонуються моделі в підлоговому виконанні;

Принцип роботи. Пристрій може мати шестеренні-рейковий або кулачковий механізм;

Комплектацію. Тяга на бюджетні моделі йде в комплекті, на інші – вибирається окремо. При цьому вона може бути важеля або ковзної;

Допустиме навантаження. Асортимент доводчиків ABLOY відповідає вимогам до зусиль закривання (EN1154) від EN1 до EN7, що відповідає вазі двері від 20 до 160 кг;

Колір корпусу і тяги. У стандартному виконанні покриття доводчиків може мати білий, сірий, чорний і коричневий колір. Також пристрої можуть бути у виконанні – нержавіюча сталь.

Фахівці компанії Locksmith допоможуть Вам визначитися з моделлю дверного доводчика і його встановленням.

переїзд переїзд