переїзд переїзд

Практичні елементи для захисту замків від злому і додаткового поліпшення безпеки. Основне завдання броненакладок полягає в тому, щоб захистити циліндр замка від зовнішнього впливу зловмисника. Броненакладки за видом монтажу бувають двох основних типів: накладні і врізні.

Броненакладки на замки мають ряд особливостей і переваг:

– висока міцність;

– надійність (конструкції виготовляються зі сплавів відмінної якості);

– великий вибір конструкцій;

– різноманіття кольорових рішень;

– універсальність.

Броненакладки призначені як для циліндрових, так і для сувальдних механізмів.

Броненакладки на циліндровий замок використовуються в якості захисту механізму секретності від впливу, наприклад, зламу, відкривання за допомогою відмичок або вибивання.

Броненакладка на циліндрові замки виготовляється з цинку і встановлюється на будь-які види дверей. Вона зовсім не псує зовнішній вигляд дверей, навпаки, надає йому родзинку. Конструкції мають строгий дизайн, відповідають технологічній безпеці. Вони створені так, щоб відповідати образу надійних, стійких і міцних дверей, які захистять у будь-якій ситуації.

Броненакладка на сувальдний замок не відрізняється за функціоналом від накладки на циліндровий замок. Однак, для її виготовлення використовується інший матеріал, феро-марганцевий сплав, який збільшує час свердління в два рази.

За своїм виглядом броненакладки діляться на врізні і накладні.

Броненакладка врізна. Така захисна конструкція врізається в дверне полотно і притягується до замку гвинтами, тим самим усуваючи всі проміжки. Вважається, що така накладка краще захищає механізм замка. Однак, її складніше монтувати, ніж накладну.

Є ще один варіант – магнітна броненакладка. Такі механізми закривають доступ до самого замку, який можна відкрити тільки спеціальним магнітним ключем.

Є також приховані броненакладки на замок підвищеного рівня безпеки. Всі вони виготовлені з високостійкого металу.

Як обрати?

Обираючи накладку, слід враховувати вагу дверного полотна, його міцність, наскільки гармонійно конструкція вписується в загальний дизайн, а також вимоги, які пред’являються до замикаючого механізму.

Завдяки величезному асортименту сучасних замкових конструкцій можна підібрати накладки і протектори циліндрів, які будуть задовольняти будь-які потреби.

Як встановити броненакладку?

Спочатку монтується замок-невидимка (або будь-який інший вид запірного механізму), потім необхідно встановити спеціальну накладку з кодом проти злому. І тільки після цього монтується сама броненакладка – вона закриває собою всю конструкцію. Таким чином, зловмисник позбавляється можливості розкрити замок навіть методом висвердлювання.

Ми чекаємо на Ваш дзвінок
+380736511575 | +380976511575

переїзд переїзд