переїзд переїзд

Locksmith – продаж циліндрів, замків і доводчиків ABLOY в Києві і по всій Україні

Abloy – це синонім якості та надійної роботи, який протягом багатьох років завойовує найкращі нагороди у секторі безпеки об’єктів по всьому світу. Рішення від компанії Abloy мають високі технологічні характеристики, а скандинавський дизайн додає впевненості в правильності вибору на його користь. Компанія Locksmith є офіційним дилером Abloy та надає послуги з продажу, встановлення й обслуговування.

Ми чекаємо на Ваш дзвінок
+38 073 651 15 75 | +38 097 651 15 75

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

Циліндри ABLOY

Циліндри Abloy мають унікальні переваги та технічні особливості, які дозволяють їх віднести до класу безпеки Extra Security.

Циліндри ABLOY CLIQ

ABLOY Protec2 CLIQ – новітня розробка на основі циліндрів з ротаційними дисками і електронною технологією ідентифікації ключа.

Електромеханічні замки ABLOY

Дверні електромеханічні корпуси замків найбільш широко використовуються у системах контролю доступу.

Замки ABLOY

Замки основного замикання для вхідних дверей. Можуть бути вмонтовані як в металеві так і в дерев’яні двері.

Навісні замки ABLOY

Навісні замки Abloy відомі у світі завдяки своїй високій стійкості до низьких температур. Корпуси замків виконані із загартованої сталі, а дужки з боровмісної (броньованої) сталі.

Замки для оборудования ABLOY

Замыкают платежные терминалы, игровые автоматы, автоматы с разнообразной продукцией, мебель, депозитарии, банковские ячейки.

Дотягувачі ABLOY

Дверні дотягувачі ASSA ABLOY захищають двері, забезпечуючи закривання відкритих дверей, гарантуючи збереження тепла в холодну пору року і прохолоди в жарку.

Броненакладки ABLOY

Броньовані накладки необхідні для захисту секрету замикаючого механізму від спроб несанкціонованого відкриття, злому, свердління, інших вандальних дій.

Фурнітура ABLOY

ABLOY предлагает фурнитуру для внутренних и входных дверей. Высокое качество материалов и отделки гарантирует долговечную работу и эстетичность на долгие годы.

Майстер системи ABLOY

Майстер-ключ робить непотрібним використання громіздких зв’язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей і розмежовує права доступу на різні рівні складності.

Виготовлення ключів ABLOY

Копіювання ключа Abloy складний процес, який виконують на спеціальному обладнанні із застосуванням оригінальних бланків ключа.

Послуги монтажу

У нас можна отримати професійну консультацію і замовити повний пакет послуг – від підбору обладнання, до введення в експлуатацію. Монтаж і гарантія.

 • Про компанію Locksmith

  Locksmith – офіційний дилер компанії Abloy в Україні.

  Наша спеціалізація – продаж, встановлення та сервіс усього спектру продукції. З 1918 року, компанія Abloy почала свій розвиток і є світовим лідером в області розробки, виробництва, продажу сучасних систем замикання. Рішення від Abloy, отримали безліч нагород за їх якість та інновації, перевірені на практиці як корпоративним сектором бізнесу, так і кінцевими користувачами. Купуючи Abloy, ви будите задоволені вибором та якістю продукції.

 • Більше про ABLOY

  Locksmith – для тих, кому цікава безпека і надійні рішення для замикання будь-якого об’єкта. Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених виробників – Mul-T-Lock, Abloy – бренди, які вже давно зарекомендували себе на ринку.

  Для нас важливо, щоб Ви, як клієнт, отримали в користування виключно якісний продукт з можливістю професійного монтажу та гарантією. Виробники, з якими Ми працюємо, входять в концерн: ASSA ABLOY GROUP.

  ASSA ABLOY є інноваційним постачальником комплексних рішень для замикання дверей. Глобальний підхід до розробки та випуску нового продукту, завжди гарантує хороші результати. ASSA ABLOY дає можливість клієнту поліпшити безпеку своїх об’єктів і жити спокійно, контролюючи всі процеси.

  Циліндри Abloy від Locksmith

  Циліндри Abloy – це європейська якість і фінська надійність. Історія Abloy має дуже глибоке коріння та налічує вже більш ніж 100 років.

  У далекому 1907 році, механік з Гельсінкі, Еміль Хенрікссон, який займався ремонтом офісного обладнання та касових апаратів, вирішив спробувати сконструювати замковий механізм на основі циліндричних дисків і у нього все вийшло.

  Вже через кілька років, перші замки надійшли до серійного продажу. Компанія Abloy почала стрімко розвиватися, а технології і якість продукції заслуговували на найвищі оцінки споживачів.
  Торгова марка ABLOY стала синонімом надійності і високої якості в більш ніж 70 країнах-імпортерах продукції ABLOY на всіх континентах. Серед основних споживачів – Фінляндія, Швеція, Норвегія, США, Росія, Великобританія, Німеччина, Сінгапур.

  Над виробництвом продукції ABLOY працює близько 900 чоловік на двох заводах у Фінляндії, з них 200 співробітників у офісі компанії, а 700 зайняті безпосередньо у виробництві.

  Компанія ABLOY OY завжди гарантує якість продукції, яку пропонує споживачеві. Вся продукція проходить ряд випробувань в критичних лабораторних умовах, сертифікується згідно із світовими стандартами. У 1997 році ABLOY OY стала однією з перших промислових компаній Фінляндії, які отримали міжнародний сертифікат екологічної безпеки виробництва SFS-EN ISO 14001.

  З 1994 року ABLOY OY є провідним членом і засновником ASSA ABLOY Group – концерну, що об’єднує понад 100 провідних компаній на світовому ринку безпеки.

переїзд переїзд